Groepsleider kinderopvang

Vacaturenummer 1.59.19
Sluitingsdatum 20 december 2019
Contracturen 16-20 uur per week
Locatie / Afdeling Kinderdagverblijf De Sterretjes
Niveau mbo-niveau

Het Spectrum Kinderdagverblijf De Sterretjes is een klein kinderdagverblijf gelegen naast De Sterrenlanden. We bieden elke dag gemiddeld 40 tot 50 kinderen in de leeftijd van 0 tot 4 jaar een fijne opvangplek. We werken met een VVE programma en volgens de methode Gordon. Ons team bestaat uit 20 betrokken collega’s en is volop in ontwikkeling. Wil jij ons team versterken en meedenken in het organiseren van activiteiten? Vind jij het leuk om op verschillende groepen te werken en ben je een echte duizendpoot? Heb je een actieve houding naar kinderen, ouders en collega’s en ben je geduldig en creatief? Solliciteer dan nu!

  • Een diploma SPW-3 of SPW-4, richting kinderopvang;
  • In het bezit van een VVE certificaat;
  • Flexibel inzetbaar binnen de openingstijden: maandag tot en met vrijdag van 07.00 – 18.00 uur

Om bij Het Spectrum te kunnen werken, ben je verplicht om een VOG (Verklaring Omtrent het Gedrag) in te leveren. De aanvraagkosten vergoeden we achteraf.

  • Je salaris ligt conform de cao VVT (FWG 35) tussen € 1.838 en € 2.668 bruto per maand op basis van 36 uur per week. Inschaling vindt plaats naar relevante werkervaring.
  • Tevens krijg je een eindejaarsuitkering van 8,33%, opleidingsmogelijkheden, ruimte voor eigen initiatief een aantrekkelijke personele regelingen en voorzieningen, waaronder een PC- en een fietsregeling.
  • Je dienstverband is in eerste instantie voor een half jaar met de mogelijkheid tot verlenging.

Op het prachtige eiland Dordrecht vult Het Spectrum op een veelzijdige manier de zorg voor voornamelijk ouderen in. Via de website kun je ontdekken wat we allemaal aan persoonlijk gerichte zorg en welzijn bieden.

Het Spectrum staat midden in de Dordtse samenleving met locaties in diverse wijken. We zijn een organisatie met bijna 1.000 collega’s en ruim 600 vrijwilligers. Jij, die collega’s en de vrijwilligers zijn voor Het Spectrum de belangrijkste onderdelen van de organisatie: jullie leveren de zorg en ondersteuning.
Daarom zorgt Het Spectrum ervoor dat jij je kunt blijven ontwikkelen.

Waardering

Waardering staat binnen Het Spectrum hoog genoteerd. Niet alleen waardering in de vorm van primaire arbeidsvoorwaarden conform de cao VVT, maar juist ook waardering in de vorm van een schouderklopje en middels ruimte voor inspraak en inbreng.
Het Spectrum brengt de waardering ook tot uiting tijdens diverse grote of kleine events, waaronder een jaarlijks feest, en door aandacht te geven aan speciale dagen.

Onze cultuur

Het Spectrum staat bekend als een warme organisatie met een goede, huiselijke sfeer. Er is aandacht voor elkaar en we zijn behulpzaam. Binnen Het Spectrum vinden we het belangrijk dat je denkt en handelt vanuit een bewustzijn van eigen verantwoordelijkheid. Zelfstandig werken stimuleren we, maar zeker ook dat jij samenwerkt met andere teams, disciplines of ondersteunende diensten.

In onze manier van denken en handelen, draait alles om de ruim 750 bewoners, klanten en gasten. Dat doen we vanuit de kernwaarden Samenwerken, Luisteren en Flexibel. Wil je daarover meer weten? Op de webpagina over onze Missie kernwaarden en visie vertellen we er meer over.

Kinderdagverblijf

Heb je kinderen in de leeftijd van 0 tot 4 jaar? Aan Het Spectrum is ook Kinderdagverblijf De Sterretjes verbonden. Lees meer over de flexibele opvang en over de leuke activiteiten die de kinderen beleven met de bewoners van Het Spectrum De Sterrenlanden: Kinderdagverblijf De Sterretjes

 

Voor meer informatie kun je contact opnemen met Natalie van Dijk, afdelingsmanager kinderdagverblijf,

telefoon 078 – 618 59 05.

Solliciteer uiterlijk 19 december via het sollicitatieformulier op www.werkenbijhetspectrum.nl.
De sollicitatiegesprekken zijn begin januari.

Pdf-bestand Groepsleider kinderopvang

Persoonlijke gegevens

meneermevrouw

Upload je motivatiebrief

Upload je CV